Siparişlerin kargoya teslimi ( tedarik süremiz ) siparişin verildiği tarihten sonraki 3 İş günüdür (Pazartesi-Cuma) Haftasonu ve resmi tatiller bu süreye dahil değildir.

Tabii afetler, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

 

Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına hesabım menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. 

Lütfen ürününüzü teslim alırken kargo kutusunu açınız ve içeriğinin tam ve hasarsız olduğundan emin olunuz. Herhangi bir aksilik durumunda kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü geri gönderiniz.
Sipariş verdikten sonra teslim alacak kişi değiştirilememektedir. 

KARGO SÜRECİ 

• Adrese teslimatta tüm kargolar  MNG Kargo aracılığıyla ile sizlere teslim edilmektedir. 

• Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres, sokak, mahalle, cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. 

• Siparişiniz kargoya verildiğinde takip süreci başlayacaktır. Siparişinizi takip etmek için gerekli kargo takip numarasına "Hesabım" menüsü başlığı altındaki "Siparişlerim" kısmında ilgili siparişinizin üstüne tıklayarak veya anlaşmalı kargo şirketimizin sitesinden ulaşabilirsiniz. 

ADRES DEĞİŞİKLİĞİ 

Adres değişikliği taleplerinizi 0212 432 94 94 telefondan müşteri temsilcimizi arayarak yapabilirsiniz. 

ANLAŞMALI KARGO FİRMASI


• MNG KARGO     

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR