Değerli Müşterilerimiz, Yaşadığımız olağandışı süreçte kargo firmaları çalışan sağlığı tedbirleri çerçevesinde KOTALI paket çıkışı uygulamasına geçmiştir. KARGO KAYNAKLI yaşanabilecek gecikmelere anlayış gösterdiğiniz için teşekkür ederiz.Sağlıklı günler dileriz.
x
İNTERNET ALIŞVERİŞİ DEĞİŞİM VE İADE KOŞULLARI


1.  CEYO ORTOPEDİK SANDALET SANAYİ VE . TİC.A.Ş. Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir. 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız. Kullanılmış, tahrip edilmiş ve satılabilirlik özelliği kaybolmuş  ürünlerin iadesi kabul edilmez. Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. 

2. İptal İade ve Değişim Koşulları 

2.1 Değişim Koşulları 

30  gün içerisinde değiştirme hakkı: Faturanızın alt kısmına isteğinizi belirtiniz. İlgili ürün faturasıyla birlikte anlaşmalı kargo firmamız MNG Kargo veya UPS Kargo ile bize ücretsiz gönderebilirsiniz. (MNG ÜCRETSİZ GÖNDERİM KODU: 115690 / UPS ÜCRETSİZ GÖNDERİM KODU: 1E24F6)

Değişim işlemleri renk ve numara bazında yapılmaktadır.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

İşlem süresi, ürün firmamıza ulaştıktan sonraki 7 iş gündür.

Paketiniz ürün tedarik işlemine geçtiğinde sistemde kayıtlı cep telefonuna SMS gönderimi yapılmaktadır.Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir. 

2.2 İade Etme Koşulları 

30 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, ürün faturasının alt bölümünü doldurarak isteğinizi belirtiniz. lgili ürün faturasıyla birlikte anlaşmalı kargo firmamız MNG Kargo ve UPS Kargo ile bize ücretsiz gönderebilirsiniz. (MNG ÜCRETSİZ GÖNDERİM KODU: 115690 / UPS ÜCRETSİZ GÖNDERİM KODU: 1E24F6)

İade işlemleri E-ticaret biriminden yapılmaktadır. Mağazalarımızdan internet siparişlerinin iadeleri yapılmamaktadır. 

İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satıla bilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünleri, 30 gün içerisinde MNG Kargo ile göndermeniz durumunda kargo ücreti CEYO  tarafından karşılanmaktadır.

Ücret iadeniz yapıldığında sistemde kayıtlı telefon numarasına SMS gönderimi yapılmaktadır.

Faturasız İade Kabul Edilmemektedir. 

2.2.1 İade Talebinde Ücret iadesi Prosedürü 


İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler CEYO  tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacaktır. Ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir.

Bu süre depo kontrolü işlemi yapılmasından sonraki 24 ile 48 arası bankaya bağlı değişiklik göstermektedir.

2.3 İade Etme Koşulları 

Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. 

2.3.1 İptal Talebinde Ücret İadesi Prosedürü 

Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir. Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. 

Yukarıdaki koşullara istinaden yapılan iptal taleplerinde ücret iadesi 7 iş günü içerisinde kredi kartınıza yapılacaktır.

 


  1. İade Adresi Bilgilendirme Esasları


    İade Adresi: CEYO ORTOPEDİK SANDALET SAN TİC A.Ş 

                       Atışalanı Mehmet Akif İnan Cad No:68/A   ESENLER / İSTANBULDestek:  0212 432 94 94 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. 

Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.